Á L L Á S H I R D E T É S

Karbantartó Mérnök_Győr
mérnöki tevékenység

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Győrben lévő közel 500 fős fémmegmunkáló gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Győr

Feladatai:

- Termelő gépek technikai rendelkezésre állásának javítása

- Megelőző karbantartási munkák ellenőrzése, fejlesztése

- Karbantartási terület mutatószámainak fejlesztése

- Műszaki fejlesztésben való részvétel

- Folyamatos hibaelemzés, javító intézkedések meghatározása

- Tervezett hétvégi munkák szervezése, koordinálása

- Külső - belső munkavállalókkal való kapcsolattartás, felügyelet

- Operatív karbantartó csapat szakmai támogatása

- Rövid és hosszú távú karbantartási tervek készítése

- Gépek alkatrészigényének definiálása, rendelése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség

- CAD-CAM ismeret

- Angol vagy német társalgási szintű nyelvismeret

- legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat autóiparban

- Önállóság, kreativitás, kiváló problémamegoldó képesség, rendszerszemléletű gondolkodás

Amit Megbízónk nyújt:

- Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer

- Biztos, stabil munkahelyi háttér

- Dinamikus csapat, kellemes munkahelyi környezet

- Fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a karbantartás területén

- Projektekben való részvétel lehetősége

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

Amennyiben kérdése van, hívjon a 30/9638 202 számon!

István

Vancsa István ügyvezető partner

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
Angol vagy Német társalgási[ általános , szakmai ]