Á L L Á S H I R D E T É S

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ_Székesfehérvár
gyártás/termelés/építőipar

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?
Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő építőipari tapasztalattal és szeretné tudását ebben gyarapítani? Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Megbízónk magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó cég folyamatosan bővülő székesfehérvári csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
Feladatok:
? Magasépítési és mélyépítési munkákon műszaki előkészítési feladatok végzése
? Árajánlatok bekérése és kiértékelése
? Kalkulációk készítése
? Anyagrendelések, anyagszállítás koordinálása
? Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
? Tervdokumentációk felülvizsgálata

Az álláshoz tartozó elvárások:
? mérnöki végzettség/preferáltan építőipari/
? legalább 3 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
? jó kommunikációs és együttműködő képesség
? B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
? Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
? Munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök
? Barátságos és fiatal csapat, változatos feladatok és fejlődési lehetőség
? Új iroda, modern munkakörnyezet
? Kiemelkedő alapjuttatás és teljesítményalapú javadalmazás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre ? az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a fényképes szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki