Á L L Á S H I R D E T É S

Villamos Karbantartó_Győr

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Győrben lévő közel 500 fős fémmegmunkáló gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye: Győr

Feladata:

A vállalat területén lévő gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása a villamos javítási feladatok végrehajtásával.

Elvárások:

· Karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat,

· Szakirányú erősáramú villamos végzettség,

· Gyakorlat hajtásvezérlések javításában,

· Jó problémamegoldó képesség,

· Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség,

Előnyt jelent, de nem feltétel: PLC ismeretek.

Műszakrend: 3/3 műszakrend 12 órában, fizetett ünnepet nem érinti

Amit Megbízónk nyújt:

- Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívások

- Biztos, stabil munkahelyi háttér

- Dinamikus csapat, kellemes munkahelyi környezet

- Kiváló juttatási csomag

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

Amennyiben kérdése van, hívjon a 30/9638 202 számon!

Üdvözlettel:

István

Vancsa István ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki

Nyelvi elvárások:

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep