Á L L Á S H I R D E T É S

SZERVÍZMÉRNÖK_Bp
mérnöki tevékenység

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalat. Több mint 100 ipari és közületi referenciával rendelkezik hasonlóan a Coca-Colához vagy a Mercedes-hez.

Ipari gőz- és melegvíz kazánrendszerek, valamint tüzelőberendezések és PLC alapú vezérlőszekrények karbantartására, hibaelhárítására keres új kollégát az alábbi munkakörben:

Szervizmérnök

Munkavégzés helye: Budapesti iroda XI. kerület/ Magyarország területén változó munkavégzési helyeken (szervizautóval)

Szükséges képzettség:

Gépészmérnök vagy Villamosmérnök végzettség,
1-2 év ipari környezetben szerzett tapasztalat,
pályakezdők jelentkezését is várjuk,
B kategóriás jogosítvány,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyös, de nem feltétel:

irányítástechnikai szakismeret,
tüzeléstechnikai szakismeret,
kazánok, nyomástartó berendezések ismerete,
PLC vezérlésben való jártasság,
gázrendszeri szakismeret,
épületgépészeti tapasztalat,
agilitás, határozott, önálló munkavégzés.

Amit Megbízónk nyújt:

Hosszú távú karrierlehetőség,
versenyképes jövedelem, kiemelkedő éves bónusz és egyéb béren kívüli juttatások,
felelősségteljes munkakör,
egy fiatalos, lendületes, összetartó csapatban,
komoly szakmai háttérrel rendelkező, elismert vállalatnál.

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el részemre válaszlevelében a szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Budapest

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános ]