Á L L Á S H I R D E T É S

BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTVEZETŐ_BUDAPEST
mérnöki tevékenység

Megbízónk a biztonságtechnika, valamint az integrált épületfelügyeleti rendszerek, és az adatközpontok legmodernebb technológiai megoldásait kínálja partnereinek.

A 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport projekt csapatába keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Biztonságtechnikai Projektvezető

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

- Kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, vezetőivel

- Közreműködés az ajánlatok szakmai tartalmának és az árajánlathoz szükséges árkalkuláció elkészítésében

- A projekt előkészítési, indítási, megvalósítási és zárási feladatainak ellátása, irányítása

- A projekt operatív megvalósítási tervének elkészítése, a projekt megvalósításához szükséges anyagok, eszközök műszaki specifikációjának meghatározása

- Projekt értekezletek, megbeszélések tartása, a projekt munka során felmerült működési és szakmai problémák megoldása, operatív döntések meghozatala

- Biztonságtechnikai rendszerek, egyedi eszközök telepítésének irányítása a projekt keretében, a telepített biztonsági rendszerek, eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzése (tesztelés), a projekt megvalósulási dokumentáció (projekt dosszié) elkészítése

- Döntés és közreműködés az ügyfelek felhasználói oktatásában, a megfelelő rendszer használatra való felkészítésben

- A szerződéses kötelezettségek figyelemmel kísérése, a kötelezettségek teljesítését veszélyeztető események jelzése

- Heti státusz riportok, havi beszámolók készítése, fejlesztési, módosítási javaslatok előterjesztése

- Teljesítés igazolások és utókalkuláció készítése

Az ideális pályázó

- Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik,

- Legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik projektmenedzsment területén, komplex, nagy értékű projektekben,

- Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudása van,

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretei vannak (MS Office, MS Project),

- Határozott egyéniség, karizmatikus személyiség, kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezik szóban és írásban egyaránt,

- Lelkes, pontos, precíz munkavégzés jellemzi,

- Ügyfélközpontú gondolkodásmódja van,

- B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik.

Előnyös, de nem feltétel:

- Felelős Műszaki Vezető jogosultságot

Amit Partnerünk kínál Önnek:

- Komplex projektek megvalósításának lehetősége

- Szakmai fejlődési lehetőség (továbbképzések, jogosultságok megszerzésének és új rendszerek megismerésének támogatása)

- Versenyképes fizetés+juttatások

- Cégautó magánhasználatra is.

- Támogató csapat, családbarát munkahely.

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar és az angol nyelvű önéletrajzát, valamint a kitöltött jelentkezési lapot!

i.vancsa@jobmax.hu

Kérdés esetén készséggel állok rendelkezésére ( 30/9638202 )

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Budapest

Elvárások a pozicióhoz:
vezetői pozíció

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep