Á L L Á S H I R D E T É S

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár.
A Cég 2018-ben kezdi meg a termelést kb. 230 fővel, de egyes munkatársak belépése már elkezdődött.
Az épülő gyárba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Villamosmérnök

Munkavégzés helye: Heves megye

Feladatok:
- Erősáramú villamoshálózat tervezésében való részvétel, és a kivitelezés irányítása,
- Mérnöki számítások és tervdokumentációk elkészítése,
- Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel,
- Kereskedelmi tárgyalások és hatósági ügyintézések mérnöki támogatása,
- Villamos és irányítástechnikai belső szabályozások, utasítások, nyilvántartások előkészítése kiadásra, aktualizálása, alkalmazásuk ellenőrzése a hatályos jogszabályok és szabványok alapján
- Villamos és irányítástechnikai karbantartási, hibaelhárítási feladatok megfelelő teljesítése, a feladatok koordinálása.

Elvárás:
- Villamosmérnöki végzettség (preferáltan erősáramú vagy irányítástechnikai szakon)
- 1 ? 3 év ipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD,
- Folyamatirányító rendszerek (DCS, PLC) ismerete
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Irányítástechnikában való jártasság vagy erősáramú üzemeltetési, karbantartási gyakorlat ipari környezetben

Előny:
- C-F-1, - - 9, műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői, szaktervezői jogosultság

Amit kínálunk:
Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetencia alapú tréningek), karrierlehetőség
Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre ? az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a magyar- és az idegen nyelvű fényképes önéletrajzait.

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. www.jobmax.hu
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108. Mobil: 30/9638 202

Vancsa István
Ügyvezető Partner
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Heves megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]