Á L L Á S H I R D E T É S

VILLAMOSMÉRNÖK VEZETŐ TERVEZŐ_Bp
IT/telekommunikáció

Megbízónk a biztonságtechnika, valamint az integrált épületfelügyeleti rendszerek, és az adatközpontok legmodernebb technológiai megoldásait kínálja partnereinek.

A 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport adatközponti és épületgépészeti projektek erősáramú rendszereinek tervezésére keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

VILLAMOSMÉRNÖK VEZETŐ TERVEZŐ

Munkavégzés helye: Budapest (XI. kerület)/ országos, később külföldi munkavégzés lehetőségével

Az új kollégánkra váró feladatok

A villamosmérnök tervező kollégák szakmai irányítása, mentorálása
Tervezési projektek szakági vezetése, koordinálása
Kooperációkon való részvétel
Ügyféligényeknek megfelelő szakmai javaslatok kidolgozása
Ajánlatadási fázisban helyszíni műszaki felmérés elvégzése
Villamos tervek készítése AutoCAD és/vagy Revit rendszerekben
Alvállalkozói tervek átnézése, értelmezése, véleményezése
Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében (költségvetési kiírások készítése, árazása)
Folyamatban lévő projektek esetében tervmódosulások lekövetése, elkészült tervek aktualizálása
Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
Tervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (teljesítés igazolások, kapacitástábla töltése)
Kapcsolattartás ügyfelekkel, szakmai partnerekkel

Az ideális pályázó

Felsőfokú, villamosmérnök végzettségű
Legalább 10 éves tapasztalata van erősáram szakági tervezésben (közép- és kisfeszültségű hálózatok)
Középszintű aktív angol nyelvtudással bír, amit munkanyelvként képes használni
Strukturált gondolkodású
Lendületesség, kitartás jellemzi
Önálló munkavégzésre képes
Ügyfélközpontúság
Határozott fellépés
B kategóriás vezetői engedélye van

Amit előnyként értékelünk

Adatközponti technológiák ismeretét
MV-ÉP, MV-ÉV, ME-É-I., ME-V-I., vagy ME-TV jogosultságok valamelyikével rendelkezik
Angol mérnöki szakzsargon ismerete
Nagy nemzetközi tervezési projektekben való részvétel, tapasztalat megléte
Revit-ben való minimum 1-2 éves mérnöki tervezés és 3D modellezési tapasztalat

Amit kínálni tudunk

Komplex magyar és nemzetközi projektek
Szakmai fejlődési lehetőség (nemzetközi oktatások, új rendszerek megismerésének lehetőség)
Versenyképes juttatási csomag
Kia Ceed típusú vállalati gépjármű magánhasználati kerettel
Támogató csapat, családbarát munkahely

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Kérdés esetén készséggel állok rendelkezésére ( 30/9638202 )

Munkavégzés helye:
Budapest

Végzettségi elvárások:
egyetem - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]