Á L L Á S H I R D E T É S

Senior Minőségirányítási mérnök_Mór
minőségbiztosítás

Megbízónk az autóipari üzletágban tevékenykedő Nemzetközi Cégcsoport Móron lévő gyáregysége. (Hegesztett és hidegen hengerelt karosszéria elemek gyártása)

A 650 fős Móron lévő automatizált gyártóüzembe a következő feladatok ellátására keresünk tapasztalt munkatársat:

Senior Minőségirányítási Mérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

- A vevő érdekeinek képviselete a vállalaton belül, valamint a vállalat érdekeinek képviselete a vevő felé,

- A felelősségi körébe tartozó termékek és folyamatok felügyelete, folyamatos fejlesztése,

- A felelősségi körébe tartozó termékekkel kapcsolatos külső és belső reklamációk és/vagy nem megfelelőségek kivizsgálásának koordinálása, 8D-k nyomon követése és akcióinak végrehajtása, erről jelentés a vevői kapcsolattartó mérnök irányába, valamint ezek dokumentálása,

- Kapcsolattartás vevői kapcsolattartó mérnökökkel és a termeléssel, szükség esetén vevőkkel,

- Minőségbiztosítási dokumentációk készítése, karbantartása,

- A gyártási folyamatok folyamatos követése (mérési jegyzőkönyvek, statisztikai elemzések, auditok végzése) szükség esetén beavatkozás, gyártás megállítás,

- Termék, folyamat és vevőspecifikus auditok végrehajtása és koordinálása, akciótervek felkövetése,

- Új termék bevezetésekor az APQP folyamatban való részvétel,

- Próbagyártások koordinálása területfelelősök bevonásával,

- PPAP dokumentációk elkészítése és elfogadtatása,

- Válogatások, utómunkák felügyelete, dokumentálása, validálása és auditálása,

- A felettese által igényelt jelentések elkészítése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség,
Erős folyamatszemlélet,
Jó analitikai képesség,
Magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
legalább 3 év minőségirányításban, legalább 1 év autóiparban szerzett tapasztalat,
Határozott fellépés, kiemelkedő együttműködési készség.

Amit Megbízónk kínál:
? Versenyképes bérezés+juttatási csomag+bejárási támogatás
? Kiváló fejlődési ? és karrier lehetőség
? Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
? Professzionális csapa és modern, multinacionális környezet
? Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérem, küldd el válaszlevélben az aktuális angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Amennyiben más jellegű pozíciók érdekelnek, jelezd, és ha nyílik olyan, azonnal küldök e-mailt neked!
Kérdés esetén keress bizalommal: 30/9638202

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]