Á L L Á S H I R D E T É S

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK_Kecskemét
minőségbiztosítás

Megbízónk az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában a felső kategóriás gépkocsik rendszerében.
Termékeik felhasználásával elősegítik, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak.
Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítják. A globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni.

Magyarországi gyáraik közül, a több mint 400 fős modern kecskeméti telephelyre jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Minőségbiztosítási Mérnök

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

- Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal, társosztályokkal és gyártómérnökökkel,

- Aktív részvétel a belső és külső, beszállítói auditokban, vállalati önértékelésekben,

- A szervezet felkészítése minőségügyi auditokra,

- Felelősséggel tartozik a céges minőségügyi szabványok/előírások, vevői szabványok előírásainak megfelelő dokumentáció, folyamatok, módszerek és gyakorlat kidolgozásáért, dokumentálásáért és bevezetéséért,

- Minőségügyi rendszer fenntartása, folyamatos fejlesztése,

- Felelős a helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetéséért, időbeni lezárásáért,

- Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése),

- Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal,

- Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése.

Elvárások:

- Legalább 3 éves releváns tapasztalat,

- Felsőfokú mérnöki végzettség,

- Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás,

- Gyakorlatban ismeri a minőségügyi technikákat, többek között: FMEA, 8D, CP, PPAP, MSA, SPC,

- Kiváló kommunikációs készség,

- Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség, rugalmasság.

Előnyös, de nem feltétel:

- Német nyelv ismerete.

Amit Megbízónk nyújt:

- Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet,

- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések),

- Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka.

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el nekem az angol nyelvű szakmai önéletrajzát! i.vancsa@jobmax.hu

Kérdés esetén hívjon ezen a számon: 30/9638202!

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]