Á L L Á S H I R D E T É S

VILLAMOSMÉRNÖK TERVEZŐ_Bp
mérnöki tevékenység

Megbízónk a biztonságtechnika, valamint az integrált épületfelügyeleti rendszerek, és az adatközpontok legmodernebb technológiai megoldásait kínálja partnereinek.

A 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport adatközponti és épületgépészeti projektek erősáramú rendszereinek tervezésére keresünk tapasztalt kollégát az alábbi munkakörbe:

VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Budapest (XI. kerület)/ országos, később külföldi munkavégzés lehetőségével

Az új kollégánkra váró feladatok

Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
Villamos tervek készítése, átnézése, értelmezése, véleményezése
Költségvetési kiírások készítése, azok árazása
Kapcsolattartás ügyfelekkel
Szakmai javaslatok kidolgozása
Meglévő rendszerek felülvizsgálata, auditálása
Egy-egy projekt üzemeltetési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése, a tudásmenedzsment rendszerbe töltése

Az ideális pályázó

Felsőfokú, villamosmérnök végzettségű
Legalább 2 éves tapasztalata van erősáram szakági tervezésben
B kategóriás vezetői engedélye van

Amit előnyként értékelünk, de nem feltétel:

Adatközponti technológiák ismerete
Angol nyelvtudás
Revit-ben való minimum 1-2 éves mérnöki tervezés és 3D modellezési tapasztalat

Amit kínálni tudunk

Komplex projektek
Támogató csapat
Szakmai fejlődési lehetőség (nemzetközi oktatások, új rendszerek megismerésének lehetőség)
Kia Ceed típusú vállalati gépjármű magánhasználati kerettel
Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre a szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Kérdés esetén készséggel állok rendelkezésedre ( 30/9638202 )

Munkavégzés helye:
Budapest

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki