Á L L Á S H I R D E T É S

SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK
IT/telekommunikáció

Megbízónk több mint húsz éve a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, két éve egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja. Rendszereiket folyamatos fejlesztéssel tartják a legmagasabb technológiai szinten. Cégük jelentős szerepet tölt be rendszerintegrátori szinten is, ezért szinte minden modern technológiát alkalmaznak a rendszereikben.

A vállalat innovatív fejlesztői csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Senior Szoftverfejlesztő Mérnök

Munkavégzés helye: Budapest (III.kerület) vagy Székesfehérvár, vagy Home Office

Feladatok:

- C# .Net alapú desktop alkalmazás fejlesztése

- Szoftverspecifikációs folyamatokban, termékbevezetésben való részvétel

- Fejlesztői dokumentáció írása

- Szoftverhibák kezelése, szakmai támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

- Legalább 3 éves .Net C# ismeret

- MS-SQL ismeret

- Kreatív, agilis gondolkodásmód

- Angol nyelvtudás

- Szakirányú felsőfokú végzettség

Előnyök:

- C/C++ programozási környezetben szerzett tapasztalat

- Verziókövető rendszerek ismerete

- Scrum módszertanban való jártasság

Ajánlatunk:

- Versenyképes bérezés

- Széleskörű cafeteria csomag

- Oktatásokon, tréningeken való részvételi lehetőség

- Kellemes, innovatív munkakörnyezet

- Éves szinten céges, családi napok

- Vállalati egészségbiztosítás csomag

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Amennyiben más jellegű pozíciók érdekelnek, jelezd, hogy milyenekről küldjek e-mailt Neked!

Kérdés esetén keress bizalommal: 30/9638202

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. I./107-108.

Munkavégzés helye:
Fejér megye
Budapest

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - informatikai

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]