Á L L Á S H I R D E T É S

AJÁNLATADÓ PROJEKTMÉRNÖK(gépész)_BP
mérnöki tevékenység

Kiemelt energetikai kivitelezési projektekkel foglalkozó Partnerünk, az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken tevékenykedik.

Magyarországon több pontján zajló, -meglévő és jövőbeni- erőművi és ipari gépészeti projektjeik megvalósításához keressük a következő munkatársat:

Ajánlatadó Projektmérnök/gépész/

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

- Az energetikai beruházások során előforduló gépészeti rendszerek (gőz, fűtési, hűtési, préslevegő, stb...) kivitelezési ajánlatához szükséges ajánlati munka elvégzése

- A projektre vonatkozó előírások, követelmények, szerződéses követelmények megismerése, az ajánlati munka közben ezek figyelembevétele, betartása,

- Műszaki egyeztetés alvállalkozókkal és beszállítókkal, hatóságokkal és közreműködőkkel,

- Alternatív műszaki megoldások kidolgozása,

- Részvétel és közreműködés az ajánlatokkal és a projekt megvalósításával kapcsolatos tárgyalásokon,

- Ajánlat műszaki tartalmának és szállítási határainak tisztázása,

- Ajánlati kalkuláció elkészítése a beérkezett ajánlatok alapján,

- Ajánlati műszaki leírás készítése,

- Alvállalkozói és szállítási szerződések előkészítése,

- A munkával kapcsolatos vitás kérdések rendezése,

- A munkával kapcsolatos észrevételek, reklamációk fogadása, intézése, elemzése,

- Az ISO 9001, ISO 14000 szabvány követelményeinek megfelelő minőségbiztosítási rendszer megismerése, alkalmazása, a kapcsolódó feladatok végrehajtása, javaslat kidolgozása a rendszer fejlesztésére,

- A társaság tulajdona védelmével kapcsolatos előírások maradéktalan betartása, betartatása.

ELVÁRÁSOK:

Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnök / energetikai mérnök végzettség
Legalább 1-2 éves tapasztalat energetikai/vegyipari beruházásokban, beruházások előkészítésében.

Előnyös, de nem feltétel:

Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

Amit Megbízónk kínál:
? Versenyképes fizetés+Juttatások+Bónusz+laptop+telefon

? Szakmai fejlődési lehetőség

? Támogató vállalati légkör

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el nekem a magyar nyelvű önéletrajzát !

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Budapest

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep