Á L L Á S H I R D E T É S

FOLYAMATMÉRNÖK1_Mór
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk Móron lévő 650 fős dinamikusan fejlődő modern gyáregységébe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Folyamatmérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

A termelőeszközök gyártásának felügyelete, koordinálása, termelőeszközök átvétele és termelésbe adása annak megfelelősége esetén.
Mérnöki támogatás új projektekben a projektvezetők felé,
Gyártóeszközök specifikációinak elkészítése
A vevő által kért módosítások egyeztetése, kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő technikai problémák megoldása.
Aktív és produktív részvétel a cégen belüli csoportmunkában.

Elvárások:

Műszaki/mérnöki diploma
Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
CAD program ismerete
Fémmegmunkálási ismeretek

Előnyt jelent, de nem feltétel:

Solid Edge szoftver ismerete
Robottechnikai ismeret
Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag(albérlet támogatás, Cafeteria, Bónusz)
Kiváló fejlődési ? és karrier lehetőség
Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
Modern, multinacionális környezet
Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre a fényképes magyar, és az angol nyelvű szakmai önéletrajzait!

Vancsa István
Ügyvezető Partner

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]