Á L L Á S H I R D E T É S

CNC Marós_SzFVár
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk külföldi tulajdonú, minősített ipari beszállító középvállalat Székesfehérváron.

A korszerű gépekkel felszerelt gyárba keresünk a megnövekedett feladatok ellátására alkalmas jelölteket az alábbi pozíciókba:

CNC marós

Feladatok:

? Egyedi alkatrész gyártása
? Megmunkálás függőleges tengelyű marógépen
? ISO lapkák- Dörzsárak, szerszámok kiválasztása
? Külső belső beszúrások elkészítése
? Egyszerű darabok esetén technológiák elkészítése

Elvárások:
? Szakirányú végzettség, minimum középfokú
? Minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
? Fanuc vezérlés ismerete
? Műszaki rajz olvasás, precíz munkavégzés
? Jártasság illesztésekben, menetvágásban
? Jártasság megfogás és szerszámozás technikákban

Amit ajánlunk:
? Hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél
? Versenyképes bérezés
? Egyéb juttatás: Cafetéria- már a belépést követő 2. hónaptól
? Havi teljesítmény bónusz, új ötletek jutalmazása
? Új kollégák ajánlása esetén jutalmazás
? Karrier lehetőség (képzés lehetőség, átképzés)
? Bejárási támogatás
? Szállás biztosítás
? Azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben az álláslehetőségek valamelyike felkeltette az érdeklődését, legyen szíves, küldje el a részemre, a i.vancsa@jobmax.hu ?ra, a magyar nyelvű önéletrajzát a bérigénye megjelölésével!

Vancsa István
Ügyvezető Partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep