Á L L Á S H I R D E T É S

Műszerész_Heves megye
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő gyár.

Az épülő 250 fős gyárba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZERÉSZ

Munkavégzés helye: Visonta

Feladatok:

Folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek szerelése, építése
Folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek beüzemelésében közreműködés
Terepi munkák (hálózat építés, kábelcsatorna szerelés, kábelhúzás, műszerek beépítése ? távadók, szabályzószelepek beépítése, bekötése)

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények:

Villamosipari technikus, automatizálási technikus vagy elektronikai műszerész végzettség
Kivitelező vállalatnál szerzett szerelési gyakorlat
Önálló munkavégzés
Határozott, magabiztos fellépés
Jó kommunikációs készség
Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

A vállalat telephelyéhez közeli lakhely (30 km) vagy költözési hajlandóság
Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat

Amit a vállalat kínál:
Stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel,
Innovatív szakmai munkavégzés,
Folyamatos fejlődési lehetőség,
Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka,
Szakmai továbbképzések,
Versenyképes jövedelem.

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre - az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre - fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát !

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Heves megye

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - nincs