Á L L Á S H I R D E T É S

Műszaki Kereskedelmi Mérnök_SzFVár
értékesítés
kereskedelem

Multinacionális hátterű közel 800 fős autóipari beszállító partnercégünk székesfehérvári telephelyére jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Műszaki Kereskedelmi Mérnök

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:
- Árajánlatkérés, gyárthatóság elbírálása
- Gyártási folyamatok definiálása
- Gyártóeszközök, beruházások meghatározása
- Termékparaméterek egyeztetése a vevőkkel
- Árkalkulációk, megtérülés számítások, árajánlatok készítése
- Együttműködés a vevői kapcsolattartókkal és termelési területekkel
- Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel
- Vevői látogatások
- Bevezetésre kerülő projektparaméterek és információk átadása az NPI csapat részére
- Termékrajzok ellenőrzése, jóváhagyása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- 1-3 év termelésben szerzett tapasztalat
- Gyártási technológiák széleskörű ismerete (forgácsolás, lyukasztás, formázás)
- Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- CAD szoftverek alapfokú ismerete

Előny:
Projektvezetésben szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk nyújt:
Versenyképes fizetés+juttatások+teljesítményalapú prémium
Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bejárási támogatás

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, legyen szíves, küldje el részemre ? az i.vancsa@jobmax.hu -ra ? a magyar és az idegen nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
Angol vagy Német közép[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep