Á L L Á S H I R D E T É S

HEGESZTŐMÉRNÖK_Mór
gyártás/termelés/építőipar

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 1000 fős nagyvállalat teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

HEGESZTŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

- A munkaterületéhez tartozó hegesztő berendezések műszaki felügyelete,

- Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése,

- Hegesztési technológiai utasítások, dokumentációk elkészítése, jóváhagyása,

- Hegesztési folyamat szabályozásához szükséges PFMEA, CP, PFC készítése vagy részvétel,

- Támogatja és együttműködik a gyártással, valamint a társosztályokkal,

- Kapcsolattartás a hegesztési szakemberekkel,

A pozíció betöltéséhez szükséges tapasztalat / készségek:

- Hegesztő-, vagy villamos-, vagy gépész-mérnöki végzettség,

- MIG/MAG hegesztési technológia ismerete,

- Pneumatika ismeret,

- Hegesztési szabványok előírásainak ismerete,

- Társalgási szintű angol nyelvtudás,

- CAD program felhasználói ismerete, műszaki rajzolvasási készség.

Amit Megbízónk nyújt:

- Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, ingyenes betanulási lehetőség,

- Versenyképes jövedelem, juttatások, cafeteria, bejárási vagy albérleti támogatás,

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések),

- Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka.

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és az angol nyelvű önéletrajzait!

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]