Á L L Á S H I R D E T É S

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ VILLAMOSMÉRNÖK_Polgárdi
mérnöki tevékenység
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk a légszűrés-technika piacvezető szakértőjeként, világszínvonalú termékeket szállít autóipari, gyógyszeripari és tisztatéri légtisztítási megoldásokhoz.
A cég alapelvei a csapatszellem, a nyílt kommunikáció, és a folyamatos fejlődés.

Telephelyük bővítése kapcsán keresik termelési csapatuk új tagját a következő munkakörbe:

Gyártástámogató Villamosmérnök

Munkavégzés helye: Polgárdi/Fejér megye

MUNKÁD SORÁN FELADATAID LESZNEK:

Gyártási koncepció kialakítása; folyamat-ábrák elkészítése,
Termelési dokumentáció elkészítése, frissítése
Gyártóeszközök hatékonyságának fejlesztése, új gépek telepítése
Új termékek bevezetésének koordinálása, önálló projektek vezetése
Műszaki és gyártási problémák elemzése
Gyártási hatékonyság növelése, folyamatoptimalizálás
Kapcsolattartás a karbantartással, beszállítókkal és nemzetközi csapatokkal

Elvárások:

Villamosmérnök végzettség
MS Office magas szintű ismerete
5S/LEAN ismeretek
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

NEM ELVÁRÁS, DE ELŐNYT JELENT:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Német nyelvtudás
Six Sigma ismeretek

Erre a pozícióra pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk:

• multinacionális környezet fejlődési/képzési lehetőségekkel

• Versenyképes jövedelem+ Cafeteria+ Bónusz+bejárási költségtérítés

• hosszútávú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként.

• tervezhető, kiszámítható munkaidő, céges rendezvények, gyümölcsnapok

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, válaszleveledben küldd el az angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobamx.hu

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]