Á L L Á S H I R D E T É S

Akusztikai/Teszt Mérnök_Mór
mérnöki tevékenység

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk közel 1000 fős nagyvállalat új móri gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Akusztikai/Teszt mérnök

Munkavégzés helye: Mór

Elvárások:

· Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök Bsc

· DC motor és DC motor vezérlési ismeretek (Hall szignál, direkt vs. PWM-es vezérlés).

· Akusztikai és gyorsulásérzékelő szenzorokkal kapcsolatos alapismeretek (hangnyomás, dB, Loudness level – phone, piezo elv).

· Digitális jelfeldolgozási ismeretek (Nyquist frekvencia, aliasing, FFT).

· Adatbázis-kezelési és hálózati kommunikációs alapismeretek (SQL, TCP/IP).

· Programozási alapismeretek (C#).

· Laboratóriumi eszköz ismeret (oszcilloszkóp, függvénygenerátor, digitális multiméter, LCR mérő).

Feladatok:

· Elektromechanikai termékek (aktuátorok) elektromos és akusztikai elemzése, referencia mérések és statisztikai analízisek végrehajtása és dokumentálása

· Sori tesztberendezések hibakeresése, kalibrációja és finomhangolása.

· Meglévő mérések paraméterezése, részvétel új mérési eljárások (algoritmusok) kidolgozásában.

Amit kínálunk:

- Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet,

- Fiatalos, lendületes csapat,

- Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag,

- Színes, változatos munka,

- Munkába járás támogatása,

- Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége.

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre e-mailen a szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]