Á L L Á S H I R D E T É S

SENIOR KÖNYVELŐ_Polgárdi
pénzügy/számvitel/biztosítás

egbízónk a légszűrés-technika piacvezető szakértőjeként, világszínvonalú termékeket szállít autóipari, gyógyszeripari és tisztatéri légtisztítási megoldásokhoz.
A cég alapelvei a csapatszellem, a nyílt kommunikáció, és a folyamatos fejlődés.

A gyár növekedése kapcsán keresik a pénzügyi csapat új tagját a következő munkakörbe:
Senior Könyvelő

Munkavégzés helye: Polgárdi/Fejér megye

Ez egy új pozíció a cégnél, amely azért jött létre, hogy a jelenleg kiszervezett tevékenységeket házon belül lássák el. A leendő kolléga feladat lesz átvenni a feladatokat a szolgáltató cégtől, majd azokat a cég működéséhez, belső folyamataihoz igazítani. A könyvelő munkáját egy asszisztens segíti és a pénzügyi vezetőnek jelent.

Feladatok:

Bejövő számlák, bank, pénztár, tárgyi eszköz könyvelések
Havi zárási teendők ellátása (egyenleg egyeztetések, elhatárolások stb.)
Adókalkulációk és bevallások elkészítése, beadása, statisztikai adatszolgáltatás
Adófolyószámla egyeztetések, vizsgálatok során elsődleges kapcsolattartás
Egyeztetések elvégzése, dokumentálása, számviteli politika karbantartása
Éves beszámoló összeállítása, könyvvizsgálatokban közreműködés

Elvárások:

Termelővállalatnál, hasonló pozícióban szerzett minimum 2 éves tapasztalat
Mérlegképes könyvelő végzettség, naprakész adózási ismeretek
Integrált ügyviteli rendszer és Excel program felhasználói ismerete
Angol nyelvű levelek, számlák feldolgozása, megválaszolása
Önálló, precíz, megbízható munkavégzés és személyiség

Előnyös, de nem feltétel:

Vámszabályok, vámeljárások ismerete
Navision program ismerete

Egy olyan tapasztalt kollégát szeretnénk megtalálni, aki érzi magában a felkészültséget és elszántságot, hogy egy gyorsan fejlődő és átalakuló cég formálásában részt vegyen. Sok új feladat és kihívás vár a kollégára, ugyanakkor a támogatás és rugalmasság rendelkezésre áll a pénzügyi folyamatok kialakításához!

Amit ajánlunk:

• multinacionális környezet fejlődési/képzési lehetőségekkel

• Versenyképes jövedelem+ Cafeteria+ Bónusz+bejárási költségtérítés

• hosszútávú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként.

• tervezhető, kiszámítható munkaidő, céges rendezvények, gyümölcsnapok

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, válaszlevélben küldd el az aktuális szakmai önéletrajzodat!

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - pénzügyi

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]