Á L L Á S H I R D E T É S

KONTROLLER_Budapest
pénzügy/számvitel/biztosítás

Megbízónk modern élelmiszeripari alternatív fehérjét előállító üzem (zöldmezős beruházás) megvalósításához (tervezés, kivitelezés lebonyolítása, technológiai beüzemelés, SAP bevezetés QA, QC rendszerek kialakítása) keres, tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi feladatkör ellátására:

Kontroller

Munkavégzés helye: Budapesti iroda XI. kerület

Feladatok:

Főbb vállalati mutatók előállítása
Részvétel a rendszeres havi, negyedéves, éves pénzügyi beszámolók készítésében
Aktív részvétel az üzleti tervek, előrejelzések elkészítésében, visszamérésében, az eltérések elemzésében, terv-tény kimutatásokban
Költségmonitorozás, különös tekintettel a projetekr, ezzel kapcsolatos kimutatások és jelentések készítése
Költségfelosztások ellenőrzése, felügyelete
Aktív részvétel a projektek pénzügyi tervezésében, ütemezésében, és annak visszemérésében
Projekt jövedelmezőségi számítások készítése
Szerződések gazdasági véleményezése, vevői és szállítói szerződések kontrollingja
A vezetőség részére stratégiai döntések előkészítése, belső pénzügyi elemzések- és kimutatások készítése
Az éves budget összeállítása, havi gördülő tervek készítése
Belső pénzügyi elemzések- és kimutatások készítése
Együttműködés a vállalat külső pénzügyi tanácsadójával
Teljesítés igazolások ellenőrzése
SLM online workflow használata
Részvétel a Deep, ERP alapú vállalatirányítási rendszer kialakításában, kulcsfelhasználóvá válás

Elvárások:

Felsőfokú, szakirányú gazdasági diploma
Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
MS Office magabiztos használata
Komplex látásmód és elemző készség, kiváló problémamegoldó képesség
Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
Proaktív, pontos, precíz munkavégzés

Amit Megbízónk nyújt:

Magyarországon egyedülálló EPCM szolgáltatási modellel működő, teljeskörű mérnökszolgáltatást nyújtó partnerünk számára keresünk Kontrollert. Csapatunk tagjai európai szinten is pionír területen szerezhetnek tapasztalatot az alternatív fehérjék előállításában. Együttműködéseik kivétel nélkül a legmagasabb szintű technológiai beszállítókra, és a 21. század elvárásaira felkészült, nyugat-európai színvonalat képviselő kivitelezőkre korlátozódnak. Megbízónk már felkészült az élelmiszer- és takarmányipar következő kihívásaira. A kérdés már csak az, hogy Te fel akarsz-e készülni?

Specifikus, egyedi szaktudás
Iparágban versenyképes jövedelem
Mobiltelefon, laptop
Felelősségteljes munkakör
Fiatalos, összetartó csapat
Éves bónusz

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát a bérigénye megjelölésével!

i.vancsa@jobmax.hu

Üdvözlettel,

István

Üdvözlettel:

Vancsa István ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Budapest

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - pénzügy / számvitel

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep