Á L L Á S H I R D E T É S

UX DESIGNER_SzFVár
IT/telekommunikáció

Megbízónk több mint húsz éve a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, két éve egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja. Komplex integrált biztonságtechnikai megoldásokat kínálnak saját fejlesztésű és gyártású termékeinkkel. Rendszereiket folyamatos fejlesztéssel tartják a legmagasabb technológiai szinten. Cégük jelentős szerepet tölt be rendszerintegrátori szinten is, ezért szinte minden modern technológiát alkalmaznak a rendszereikben

A vállalat fejlesztői csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

UX-Designer

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Home Office lehetőséggel

Főbb feladatok:

- Web, Mobil és Desktop applikációs UI design tervezése beléptető, munkaidő, szállodai és wellness rendszerekhez

- UX kutatásban való részvétel

- Szoros együttműködés a fejlesztő csapat többi tagjával a belső és az ügyfél által generált felhasználói követelmények specifikációjában

Elvárások:

- Felületek tervezésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat (web, mobil applikáció)

- Figma használatának magabiztos ismerete (wireframe, responsive képernyőtervek készítése)

- Jó kommunikációs készség (cégen belül és ügyfél szinten)

- Erős grafikai készségek

- Nagyfokú kreativitás, önálló munkavégzés

- Jó esztétikai érzék

Előnyt jelent:

- Web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

- Szoftver rendszerek átfogó ismerete

- Animáció tervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Folyamatos munkaviszony Home Office lehetőséggel

- Versenyképes fizetés és juttatási csomagok (cafeteria, vállalti egészségbiztosítás)

- Oktatásokon, tréningeken való részvételi lehetőség

- Önfejlesztési lehetőségek, korlátlan hozzáférés a LinkedIn Learninghez

- Kellemes, innovatív munkakörnyezet

- Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőség

- Sportolási lehetőség

- Gyümölcsnapok

- Éves szinten céges, családi napok

Lehetővé tesszük munkatársaink számára, hogy karrierjüket törekvéseik és ambícióink köré építsék – rendszeres visszajelzéssel, képzéssel és fejlődési lehetőségekkel támogatva őket. Munkatársaink széles körben gondolkodnak arról, hogy hol érhetik el a legnagyobb hatást, és arra ösztönözzük őket, hogy növeljék szerepüket helyi, regionális vagy akár nemzetközi szinten.

Ha szeretnél pályázni, légy szíves, küldd el részemre, a szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Amennyiben másfajta SW DEV pozíciók érdekelnek, jelezd és azokról is küldök tájékoztató emailt Neked!

Vancsa István
Ügyvezető Partner

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - informatikai