Á L L Á S H I R D E T É S

Öntvény Méretellenőr_Győr
gyártás/termelés/építőipar

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Győrben lévő közel 500 fős fémmegmunkáló gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Öntvény méretellenőr

Munkavégzés helye: Győr

Feladatok:

Elvégzi a szériagyártásban kijelölt öntvények méret-ellenőrzését, gondoskodik a mérési eredmények rögzítéséről és kiértékeléséről
Méreteltérés esetén az előírt eljárást követi
Gondoskodik a mérőeszközök állagmegóvásáról
Széria geometria mérések elvégzéséhez szükséges mérőprogramok elkészítése, tesztelése, munkautasítások készítése a programokhoz
Meglévő programok módosítása a felmerülő igények függvényében

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség
Méréstechnikai alapismeretek
Felhasználó szintű MS Office ismeretek
Mérőkaros, vagy egyéb mérési tapasztalat
Pontosság, precizitás, Logikus, rendszerszemléletű gondolkodás
Műszakrend: 3 műszakos 8 órás munkavégzés

Előnyt jelent:

PC-DMIS szoftver ismeret
CNC eszterga kezelési tapasztalat

Amit Megbízónk nyújt:

Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívás
Biztos, stabil munkahelyi háttér
Dinamikus csapat, kellemes munkahelyi környezet
Kiváló juttatási csomag

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki