Á L L Á S H I R D E T É S

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK_Lövő
mérnöki tevékenység

Megbízónk nemzetközi vállalatcsoport, melyet azon technológiák vezérlik, amelyek kényelmesebbé és szebbé teszik az épületeket, amelyekben élünk, dolgozunk. A cégcsoport Ablak és Ajtótechnológia (FTT) üzletágában világszerte 15 gyárban, 26 kereskedelmi cégben és 28 kereskedelmi raktárban közel 4000 munkavállaló dolgozik. A Cégcsoport vonzó munkáltatóként felelősséget vállal munkatársaiért annak érdekében, hogy közösen pozitív módon alakítsuk a vállalatunk jövőjét.

A lövői székhelyű gyáregység a legjelentősebb gyártási kapacitással rendelkezik, már több mint 15 éve a bukó-nyíló ablak-vasalatok gyártóbázisa, a soproni régió egyik legjelentősebb termelő cége.

A következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Lövő/Győr-Moson-Sopron megye

Főbb feladatok:

- Termékfejlesztési projektek teljes-körű vezetése (tervezéstől a piaci bevezetésig)

- Multinacionális csapatok működtetése/vezetése mátrix szervezetben

- Új termék bevezetés támogatása

- Projektterv elkészítése és nyomon követése, beleértve a rendszeres kockázatértékelést

- Projekt mutatószámainak menedzselése (határidő, költség, minőség és erőforrás)

- Rendszeres jelentéstétel a döntéshozók felé

- Összetett, több funkcionális területen átívelő folyamatok, feladatok optimalizálása

- Vállalati LEAN fejlesztés, LEAN projektek vezetése

- Vállalati stratégiai kiemelt projektek vezetése

Elvárásaink:

- Felsőfokú végzettség műszaki, mérnöki területen

- Hasonló pozícióban szerzett minimum 3 éves tapasztalat

- Projektmenedzsment és LEAN tanulmányok (pl. IPMA/GPM, Kanban)

- Professzionális MS Office, különösen Excel ismeret

- Előnyt jelent az integrált ERP rendszer ismerete, SAP (FI/CO/BW), BI rendszerekben való tapasztalat

- Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás (írásban, szóban)

- Kiváló analitikus és logikus gondolkodásmód

- Igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet, gyorsaság

- Proaktív személyiség és önálló, precíz munkavégzés

- Jó együttműködési és alkalmazkodási képesség, csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

Komplex projektek
Szakmai fejlődési lehetőség (nemzetközi oktatások, új rendszerek megismerésének lehetőség)
Versenyképes jövedelem+ 13. havi bér+ juttatások
Utazási költségtérítés
Dinamikus, fiatalos csapat
Korszerű, modern munkakörnyezet

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el nekem a szakmai önéletrajzát angol vagy német nyelven!

i.vancsa@jobmax.hu

Ezt követően telefonon fogom keresni a további részletekért! ( 30/9638 202)

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Elvárások a pozicióhoz:
vezetői pozíció

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
Angol vagy Német közép[ általános , szakmai ]