Á L L Á S H I R D E T É S

IT Rendszermérnök_Mór
IT/telekommunikáció

A Megbízónk ? a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal ? globális megoldásokat kínál az autó-karosszéria elemek tekintetében.

Professzionális csapatuknak és magas színvonalon automatizált gépparkjuknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetnek Vevőik között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Skoda és Suzuki.

A Móron lévő 650 fős dinamikusan fejlődő modern gyáregységbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

IT Rendszermérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:
? Új IT eszközök telepítése
? IT eszközök (hardware/software) karbantartása
? Új szoftverek telepítése
? Folyamatok fejlesztése
? Felhasználók napi szintű támogatása
? Új projektek támogatása
? Virtuális és fizikai szerverek üzemeltetése

Elvárások:
? Felsőfokú szakirányú - vagy középfokú végzettség minimum 3 év szakmai tapasztalattal
? Jártasság hardware és software területen is
? Társalgási szintű angol nyelvtudás
? SAP ismeret előnyt jelent
? Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, válaszleveledben küldd el az aktuális magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Amennyiben más jellegű pozíciók érdekelnek, jelezd, milyenekről küldjek tájékoztatót!

Ha a pályázata elküldése előtt kérdése van, ne hezitáljon, hívjon a +36 30 9638 202 számon, vagy küldjön e-mailt!

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
technikum - informatikai

Nyelvi elvárások:
angol tárgyalási[ általános , szakmai ]