Á L L Á S H I R D E T É S

ROBOTPROGRAMOZÓ_Mór
mérnöki tevékenység

Megbízónk közel 2000 főt foglalkoztató, autóalkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó multinacionális vállalkozás egyik magyarországi gyára.

A Vállalatcsoport - amelynek150 000 alkalmazottja van, akik több mint 1 300 helyen szolgálják ki ügyfeleiket 125 országban - globális vezető az autóipari tapasztalat, az épület-hatékonyság és az energiatakarékosság terén.

A móri cég lendületes, magabiztos, szakmailag felkészült csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

ROBOTPROGRAMOZÓ

Munkavégzés helye: Mór

Az új munkatárs feladatai:

- Ipari robot szoftverek tervezése, fejlesztése és üzembe helyezése
- gyártósori robotok rendszerbe illesztése hosszú távú projektekben
- robot-PLC kommunikáció kialakítása specifikáció, rendszer dokumentáció
- üzembe helyezés és működtetési támogatás

A pozíció betöltéséhez szükséges:

- Műszaki felsőfokú végzettség

- Siemens Step 7 program ismerete

- Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat

- Kommunikációképes angol nyelvtudás

- Csoportmunkára való képesség

Előnyt jelent:

- YASKAVA/MOTOMAN robotok ismerete

- ABB, FANUC, KUKA programozásban szerzett szakmai gyakorlat

Amit Megbízónk nyújt:

- Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

- Versenyképes jövedelem

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása (szakirányú képzések)

- Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre - az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre - fényképes magyar- és az angol nyelvű szakmai önéletrajzait!

További állásajánlatainkat megtekintheti az alábbi oldalon: http://www.jobmax.hu/Main.php?Modul=AllashirdeteseK&C=4

Üdvözlettel:

Vancsa István
Ügyvezető Partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep