Á L L Á S H I R D E T É S

TECHNOLÓGUS MÉRNÖK_Visonta
gyártás/termelés/építőipar

Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyárába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

TECHNOLÓGUS MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Visonta/Heves megye

Feladatok:

Energia és a termelő üzemek technológiai támogatása.
Üzemviteli problémák kivizsgálása, azok lehetséges okainak feltárása, valamint javaslat a forrás elhárítására.
Üzemi paraméterek nyomon követése, elemzése, értékelése, ezek alapján prevenciós és javító intézkedések megfogalmazása
Az energia és termelő üzemek segédanyag- és energia felhasználásának optimalizálása.
Technológiai tervezés: PFD, PID-k készítése, technológiai számítások és méretezések (szivattyú, hőcserélő, csővezeték, szabályozó szelep), szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása
Beszerzések műszaki támogatása (ajánlatkérési felhívások megfogalmazása, ajánlatok műszaki szempontú értékelése).
Az üzemeltetéssel kapcsolatos hatósági ügyintézések műszaki támogatása, eljárásokban való részvétel.
A feladatok műszaki dokumentálása, a technológiai dokumentációs rendszer naprakész fenntartása.

Elvárások:

Vegyészmérnöki, biomérnöki, vagy élelmiszeripari mérnöki végzettség
2-3 év élelmiszeripari/ vegyipari területen szerzett releváns tapasztalat
Jártasság vegyipari műveleti, hő- és áramlástani számításokban
Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
Haladó számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Eredményorientált gondolkodás és problémamegoldás
Jó kommunikációs készség
Projektszemlélet
Munkarend: általános, hétfőtől péntekig, 7:30-16:00, Törzsidő van, 9-15:00,

Amit megbízónk nyújt:

Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és aktív szerepet vállalhatsz az élelmiszeripari technológiai folyamat támogatásában
Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes bér+13.havi juttatás
Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, havi büféjuttatás, privát egészségbiztosítás)
Bejárási támogatás 50,-Ft/km
Laptop, mobiltelefon

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette a figyelmét, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Heves megye

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]