Á L L Á S H I R D E T É S

Vevőszolgálati Munkatárs_Szolnok
beszerzés/logisztika

Megbízónk újonnan induló, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban épülő 100%-ban magyar tulajdonban lévő 250 fős gyár termelési csapatába keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

VÁM és JÖVEDÉKI ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye: Heves megye

Feladatok:
? Kapcsolattartás vevőkkel, vevői igények kielégítése/kiszolgálása
? Kapcsolattartás hatóságokkal
? Készletnyilvántartás Havi Zárás (KNYHZ) adatainak továbbítása NAV részére és egyéb szakirányú riportok és jelentések előkészítése
? Jövedéki nyilvántartás vezetése a vállalatirányítási rendszer segítségével, annak ellenőrzése és adatszolgáltatás a NAV felé
? Jövedéki szabályozás alá eső vevők elbírálása a jövedéki törvény előírásainak megfelelően, az engedélyeik összegyűjtése, cseréje, nyilvántartása, ellenőrzése
? EKÁER használata a vevői kiszállításokhoz kapcsolódóan
? A vevői kintlévőségek és hitelkeretek folyamatos monitorozása és folyamatos kommunikáció a Kintlévőség kezelőkkel
? Reklamációkezelés és a folyamat lebonyolítása

Elvárások:
? Jövedéki ügyintézői végzettség
? min. 2-3 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
? Alkoholtermékek, Jövedéki Árumozgás és Ellenőrző Rendszer és az Ügyfélkapu ismerete
? Microsoft Office kiváló ismerete

Előnyös, de nem feltétel:
? Felsőfokú gazdasági végzettség
? Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
? Vállalatirányítási rendszer ismerete
? Értékesítési folyamatok és vámszabályok ismerete
? Ügyfél- és vevőkezelési tapasztalat
? Munkahelyhez közeli lakóhely vagy költözési hajlandósági (30 km-es körzet)

Amit a vállalat kínál:
- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a magyar nyelvű önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Jász-Nagykun-Szolnok megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)

Végzettségi elvárások:

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]