Á L L Á S H I R D E T É S

FEJLESZTŐ-TERVEZŐ MÉRNÖK_SZFVár
mérnöki tevékenység

Székesfehérvári Partnercégünk járműipari üzletágban tevékenykedik. A felújított, korszerű és modern gyártócsarnokukban a legújabb követelményeknek is eleget tevő környezetben és eszközökkel folyik az elektromos járművek teljes gyenge- és erősáramú rendszerének készre szerelése, majd a teljes körű érintésvédelmi és biztonságtechnikai, valamint funkcióellenőrző tesztelése. Mindezt a gyártói tevékenységet természetesen a legújabb technológiákat ismerő és alkalmazó mérnök- és elektromos összeszerelő csapat támogatja. Nem titkolt célkitűzésük, hogy új perspektívát nyissanak a piacon, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

FEJLESZTŐ-TERVEZŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A pozíciót betöltő feladatai:

- Elektromos járművek magas- és alacsony feszültségű vezérlő rendszereinek tervezése,

- Az elkészült járműveken módosítások, átalakítások véghezvitele, tesztelése, validálása,

- Műszaki dokumentációk (áramutas kapcsolási rajzok, kábelköteg rajzok, technológiai utasítások) készítése.

A pozícióval kapcsolatos elvárások:

- Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség,

- CAD szoftverek ismerete,

- Kommunikációképes angol nyelvtudás

- Precíz, pontos munkavégzés,

- Önállóság, felelősségteljes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Járművek elektromos fejlesztésében szerzett tapasztalat,

- Rapidharness tervező program ismerete,

- Kábelköteg tervezésben szerzett tapasztalat.

A fenti elvárásokat teljesíteni képes pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A pozícióhoz kínálunk:

- Versenyképes jövedelem+ juttatások

- Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,

- Fejlődési lehetőség,

- Szakmai kihívások,

- Munkába járási támogatás

- Munkatárs ajánlási program.

Jelentkezés: Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, válaszleveledben küldd el az aktuális szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Kérdés esetén készséggel állok rendelkezésedre: 30/9638 202

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]