Á L L Á S H I R D E T É S

FRÖCCSÖNTŐ SZERSZÁMMÉRNÖK_Mór
mérnöki tevékenység

Megbízónk egy nagy múltú nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport.

Gyáraikban biztosíték házakat, csatlakozókat, légkondicionáló kezelőpaneleket és sarukat állítanak elő személygépjárművekbe.

A 800 fős móri üzem mérnöki csoportjába keresünk új munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Fröccsöntő szerszámmérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladataid lesznek,
? A termeléssel és külső szerszámműhelyekkel való együttműködés koordinálása
? Részvétel az árajánlatok és az előkalkulációk elkészítésében
? Karbantartási dokumentációk határidőre történő elkészítése
? A szerszámok üzemviteléhez szükséges, alkatrészek biztosítása
? Szerszámok termelékenységének fejlesztése
? Javaslattétel szerszámmódosítások fejlesztésre
? Dolgozók szakmai oktatása és vezetése

Amit Tőled várunk,
? Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
? CAD szoftver ismeret, (Solidworks, AutoCad)
? Termelő / gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
? Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű alkalmazása
? Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
? Jó kommunikációs képesség
? Önálló munkavégzésre való alkalmasság, csapatmunkára való képesség

Amit megbízónk nyújt:
- Versenyképes jövedelem, Cafeteria, Bónusz
- Bejárási támogatás
- Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- Kihívásokkal teli szakmai munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre ? az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a Magyar és Angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]