Á L L Á S H I R D E T É S

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ_Kecskemét
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk nemzetközi autóipari cégcsoport magyarországi több mint 400 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Elektromos Karbantartó

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:
? Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
? Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
? Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
? Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
? Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése

Elvárás:
? Szakmai végzettség (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus)
? PLC/frekvenciaváltó működés alapismeret
? Szenzortechnikai ismeret
? Minimum 2 év szakmai tapasztalat
? Több műszak vállalása (folyamatos munkarend 12 órában, 4 nap munka ? 4 nap pihenő)
? Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
? Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat

Amit kínálnak:
? Stabil munkahely - Folyamatosan bővülő
? Versenyképes bérezés
? Vonzó juttatási csomag (Cafetéria a 4. hónapból, 13. havi fizetés, étkezési támogatás)
? Kedvezményes étkezési lehetőség helyben.
? Biztos, hosszú távú munkalehetőség
? Család barát munkarend 4 nap munka/ 4 nap pihenő, 12 órás munkaidő
? Betanulás tapasztalt kolléga mellett
? Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, jól felszerelt műhely

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben a magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - műszaki