Á L L Á S H I R D E T É S

Beszerző_Polgárdi
beszerzés/logisztika

Megbízóm a légszűrés-technika piacvezető szakértőjeként, világszínvonalú termékeket szállít autóipari, gyógyszeripari és tisztatéri légtisztítási megoldásokhoz.
A cég alapelvei a csapatszellem, a nyílt kommunikáció, és a folyamatos fejlődés.

Telephelyük bővítése kapcsán keresik a logisztikai csapatuk új tagját a következő munkakörbe:

Beszerző

Munkavégzés helye: Polgárdi/Fejér megye

Feladatok:

A telephely első számú kapcsolattartója a beszerzéssel kapcsolatos valamennyi helyi és kereskedelmi, valamint beszállítói feladatban; beleértve az eszkalációkat is.
A telephely (különösen az ellátási lánc menedzsment) támogatása minden beszerzéssel kapcsolatos kérdésben.
Kapcsolattartás a telephely és a felelős beszerzési központ között, beleértve annak összes beszerzési funkcióját is.
A beszerzés aktív részvételének biztosítása a megfelelő "központon" vagy "stratégiai beszerzésen" keresztül.
Felelős a helyi beszállítói és beszerzési változások előmozdításáért, projektekért.
Számlákkal kapcsolatos állásfoglalások (első szintű ármegállapítás)

Elvárások:

Szakirányú végzettség (logisztika, kereskedelem)
Legalább 2 év releváns munkatapasztalat beszerzés terén nemzetközi környezetben.
Ipari vagy gyártó vállalatoknál szerzett tapasztalat, lehetőleg az autóipari ágazatban.
Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
Képes a Microsoft Office eszközök és az SAP használatára.
Analitikus készségek - Fejlett projektmenedzsment készségek - Fejlett konfliktuskezelési készségek
Fejlett kommunikációs készség

Amit Megbízónk nyújt:

Multinacionális környezet fejlődési/képzési lehetőségekkel
Versenyképes jövedelem+ Cafeteria+ Bónusz+bejárási költségtérítés
Hosszútávú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként
Tervezhető, kiszámítható munkaidő, Home Office lehetőséggel
Céges rendezvények, gyümölcsnapok

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el az angol nyelvű szakmai önéletrajzát válaszlevelében!

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - logisztika / beszerzés

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános ]