Á L L Á S H I R D E T É S

BESZERZŐ/KÉSZLETELEMZŐ_Polgárdi
beszerzés/logisztika

Megbízóm a légszűrés-technika piacvezető szakértőjeként, világszínvonalú termékeket szállít autóipari, gyógyszeripari és tisztatéri légtisztítási megoldásokhoz.
A cég alapelvei a csapatszellem, a nyílt kommunikáció, és a folyamatos fejlődés.

Telephelyük bővítése kapcsán keresik logisztikus csapatuk új tagját a következő munkakörbe:

Beszerző/Készletelemző

Munkavégzés helye: Polgárdi/Fejér megye

Feladatok:

Elemzések készítése a Szerelési és Logisztikai értékfolyamok számára, mely magában foglalja a termelési terv, a raktárkészlet forgás és készletgazdálkodás szinkronizálását
ABC és D alkatrészek E&O elemzése, write-off és scrap folyamat kezelése, betartása, betartatása
Készleten tartott alkatrészek ABC elemzése, FC és LT, ROQ stb beállítása és rendszeres, átfogó készletgazdálkodási felülvizsgálata
Beszerzési paraméterek folyamatos karbantartása
A megrendelési folyamat teljes lebonyolítása, adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig
Kapcsolattartás a beszállítókkal, rendelések státuszának folyamatos nyomonkövetése

Elvárások:

Szakirányú végzettség (logisztika, kereskedelem)
Azonos területen szerzett releváns 2-3 éves tapasztalat
MS Office felhasználói szinten való alkalmazása
Erős ügyfélorientált magatartás/kommunikáció
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Képesség a problémák és helyzetek gyors elemzésére és megoldások kidolgozására
Magas szintű részletesség és pontos munkamódszerek
Erős kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelent, de nem feltétel:

SAP rendszer ismerete
Megoldásorientált, pozitív gondolkodásmód
Képesség önálló és csoportos munkavégzésre

Amit Megbízónk nyújt:

Multinacionális környezet fejlődési/képzési lehetőségekkel
Versenyképes jövedelem+ Cafeteria+ Bónusz+bejárási költségtérítés
Hosszútávú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként
Tervezhető, kiszámítható munkaidő, céges rendezvények, gyümölcsnapok

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el a szakmai önéletrajzát válaszlevelében!

i.vancsa@jobmax.hu

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. www.jobmax.hu
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108. Mobil: 30/9638 202

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - logisztika / beszerzés

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep