Á L L Á S H I R D E T É S

BIZTONSÁGTECHNIKAI MŰSZERÉSZ_Bp
IT/telekommunikáció

Megbízónk a biztonságtechnika, valamint az integrált épületfelügyeleti rendszerek, és az adatközpontok legmodernebb technológiai megoldásait kínálja partnereinek. A 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport biztonságtechnikai csapatába keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Biztonságtechnikai műszerész

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:
? Gyengeáramú kivitelezési, bővítési és karbantartási munkák ellátása
? Általános kiépítési, kábelezési, szerelési munkák elvégzése
? Riasztórendszerek és/vagy tűzjelző és oltórendszerek kiépítése, karbantartása
? Rajzolvasás, szükség esetén javaslattétel a rendelkezésre álló tervrajzok és dokumentumok módosítására
? A fel nem használt eszközök anyagok, mérőeszközök, szükség szerint módosított tervrajzok és dokumentumok átadása a raktárnak/ projektvezetőnek
? Szükség esetén oktatást tart a kezelő személyzet részére a telepített eszközök/rendszerek használatára

Ön az ideális jelölt, ha van:
? Biztonságtechnikai szerelői végzettsége
? Legalább 2 éves szakmai tapasztalata gyengeáramú komplex kivitelezésben
? Érti és használni tudja a műszaki leírásokat, rajzokat
? Nem okoz számára gondot az esetenkénti túlóra
? Kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodásmód jellemzi

Amit megbízónk kínál:
? Stabil, 25 éves cég
? Komplex projektek
? Továbbképzési lehetőség

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
Budapest

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki