Á L L Á S H I R D E T É S

ANYAGIGÉNY ÉS TERMELÉS-TERVEZŐ_Mór
beszerzés/logisztika

A Megbízónk ? a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari ésgyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal ? globális megoldásokat kínál az autó-karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatuknak és magas színvonalon automatizált gépparkjuknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetnek Vevőik között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Skoda és Suzuki.

A móri 700 fős termelőegységükbe az alábbi munkakörbe keresünk agilis, lendületes személyiségű munkatársakat a következő pozícióba:

Anyagigény és termeléstervező

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:
? Biztosítani a termeléshez szükséges alapanyag, vásárolt komponens és csomagolóanyagok megfelelő időben és mennyiségben történő beérkezését
? Az általa kezelt anyagokra programozott megrendelés készítése, nyomon követése, beszállítókkal folyamatos kapcsolattartás
? Készletgazdálkodás (általa kezelt anyagok előírt készletszinten tartása)
? Beszállítók szolgáltatási színvonalának folyamatos követése
? Beszállítók felé logisztikai reklamációk kezelése
? Alvállalkozói készletek kezelése, készletekkel kapcsolatos nyilvántartási problémák kezelése, karbantartása
? Fuvarszervezés, beszállítói konténerek nyilvántartása, követése, ki- és beszállítás szervezése
? Heti termelési tervek készítése a megadott termelési egységekre,

Elvárások:
? Felsőfokú végzettség
? Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
? Felhasználói szintű számítógépes ismeret
? Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
? SAP ismeret

Előny, de nem feltétel:
? Német nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:
? Versenyképes fizetés + Bónusz és Juttatási csomag
? Kiváló fejlődési ? és karrier lehetőség nemzetközi környezetben
? Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
? Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a magyar- és az angol nyelvű önéletrajzait!

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - logisztika / beszerzés

Nyelvi elvárások:
angol közép[ szakmai ]