Á L L Á S H I R D E T É S

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK_Mezőlak
minőségbiztosítás

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Mezőlakon lévő több mint 1000 fős nagyvállalatának gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Mezőlak

Felelősségi terület: Felelős vagy a vevői elégedettségért a minőségbiztosítás minden vonatkozásában, beleértve a vevőképviseletet, a vevői igények kezelését (válogatási utasítások, költségek, visszaküldött alkatrészek elemzése), a megfelelő és pontos dokumentációt: PPAP, átminősítés, hibakatalógus, határminták), 8D

Feladatai lesznek:

- A központi szervezettel és a Vevőkkel történő kapcsolattartás

- A termékspecifikációban foglaltak figyelemmel kísérése a kiszállításra kerülő termékeknél

- Vevői auditok koordinálása

- Vevői reklamációk kezelése

- Kimenő termékekre vonatkozó tervszerű, ütemezett minőségellenőrzés koordinálása, értékelése (Vevői teljesítménymutatók követése)

- Rendszeresen látogasd meg az ügyfeleket, alakíts ki jó munkakapcsolatot minden ügyféllel, tartsd fenn a napi kapcsolatot és szükség szerint hatékony kommunikációt.

- Heti, havi jelentések készítése

- Dokumentumok, utasítások, vizuális kritériumok és mérési jegyzőkönyvek készítése/oktatása

- Termék audithoz szükséges vizsgálatok elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség

- 2-3 év autóipari minőségügyi tapasztalat

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

- Az IATF 16949 és az alapvető eszközök alapos ismerete: APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, 8D, GD&T • Vevőspecifikus követelmények ismerete • -

- Jó kommunikációs és szervező készség, MS Office , Teams, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, kiemelkedő prezentációs és tárgyalási készség

- Utazási hajlandóság, útlevél, „B” kategóriás jogosítvány és külföldi vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

- VDA szabványok ismerete (VDA2, VDA6.3, VDA6.5 stb.) és MRP/ERP ismeret

- Német vagy más európai nyelv ismerete

Amit szeretni fog bennünk:

- Egy teljes mértékben támogató, együttműködő és dinamikus csapat tagja leszel

- Szakmai fejlődés lehetősége

- Pápa közvetlen közelében található gyáregységünk, mely könnyen megközelíthető Győr (gyorsforgalmi útszakasz épül) és Veszprém irányából is

- 100%-os bejárás támogatás

- Cafeteria

- Jelenléti bónusz

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, válaszlevelében küldje el az aktuális angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Veszprém megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep