Á L L Á S H I R D E T É S

Szervíztechnikus_Budapest
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalat. Több mint 100 ipari és közületi referenciával rendelkezik hasonlóan a Coca-Colához vagy a Mercedes-hez.

Ipari gőz- és melegvíz kazánrendszerek, valamint tüzelőberendezések és PLC alapú vezérlőszekrények karbantartására, hibaelhárítására keres új kollégát az alábbi munkakörben:

Szervíztechnikus

Munkavégzés helye: Budapesti iroda XI. kerület/ Magyarország területén változó munkavégzési helyeken (szervizautóval)

Szükséges képzettség:

Gépésztechnikusi/ mechatronikai/ elektrotechnikai végzettség, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
B kategóriás jogosítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)

Előny:

Ipari környezetben szerzett karbantartói tapasztalat
Irányítástechnikai szakismeret
Tüzeléstechnikai szakismeret
Kazánok, nyomástartó berendezések ismerete
PLC vezérlésben való jártasság
Gázrendszeri szakismeret
Épületgépészeti tapasztalat
Angol vagy német nyelvismeret

Amit Megbízónk nyújt:

Hosszú távú karrierlehetőség
Versenyképes jövedelem
Éves bónusz
Egyéb béren kívüli juttatások
Felelősségteljes munkakör
Fiatalos, lendületes összetartó csapat
Komoly szakmai háttérrel rendelkező, elismert vállalat

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el részemre válaszlevelében a szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Budapest

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki