Á L L Á S H I R D E T É S

EHS-Technikus_Mór
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk az autóipari üzletágban tevékenykedő gyáregység Móron. A 600 fős móri telephelyre a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

EHS Technikus

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

A vállalat biztonságtechnikai, foglalkozás-egészségügyi ügyeinek koordinálása a jogszabályoknak megfelelően
Munkavédelmi feladatok ellátása, a munkavédelem szakmai színvonalának és mutatószámainak javítása
Munkavédelmi projektek koordinálása
(Emelőgép-ügyintézés) emelőgép vizsgálatok szervezése, koordinálása
Kapcsolattartás a magyar hatóságokkal, valamint a divíziós szakmai csoporttal
Valamennyi, a környezet-, munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos oktatási anyag naprakészen tartása, fejlesztése, akciótervek kidolgozása
Oktatások megtartása, koordinálása
Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, jelentési rendszer működtetése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

Legalább munkavédelmi technikusi (OKJ) képesítés
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Határozott fellépés, jó együttműködési készség

Előnyös , de nem feltétel:

Környezetmérnöki végzettség
Tűzvédelmi elődadó képesítés
Emelőgép-ügyintéző képesítés (OKJ)

Amit Megbízónk kínál:
• Versenyképes juttatási csomag
• Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
• Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
• Professzionális csapa és modern, multinacionális környezet
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben az aktuális magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Ezt követően telefonon fogom keresni a további részletek megbeszélésére!

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]