Á L L Á S H I R D E T É S

PÉNZÜGYI ELEMZŐ
pénzügy/számvitel/biztosítás

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Mezőlakon lévő több mint 1000 fős nagyvállalatának gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Munkavégzés helye: Mezőlak

Feladataid lesznek:

- Részvétel a stratégiai tervezésben és a költségek/költségvetés nyomon követésében

- A havi zárási tevékenységek elvégzése (tartalékok és elhatárolások naplóbejegyzéseinek elkészítése és könyvelése), számlaegyeztetések előkészítése

- A beruházások és tárgyi eszközök teljes körű ellenőrzése

- Általános és ad hoc pénzügyi jelentés készítése más osztályoknak

- Részvétel külső és belső auditokban

- AR menedzsment az értékesítési csapattal együttműködve

Elvárásaink:

- üzleti adminisztrációs végzettség vagy megfelelő szakmai tapasztalat pénzügy/kontrolling területén

- rendelkezel min. 1-1,5 év szakmai tapasztalattal

- analitikus és strukturált gondolkodásmódod

- felhasználói szintű excel ismereted

- erős kommunikációs készséged

- MS-Office ismereted

- SAP vagy Hyperion tapasztalatod

- aktív angol nyelvtudásod (írásban és szóban)

- motivált vagy a munkavégzésre és az új ismeretek megszerzésére

Amit szeretni fogsz bennünk:

- Egy teljes mértékben támogató, együttműködő és dinamikus csapat tagja leszel

- Hibrid munkamodell, amely támogatja a munka és a magánélet egyensúlyát (home office lehetőség)

- Szakmai fejlődés lehetősége

- Pápa közvetlen közelében található gyáregységünk, mely könnyen megközelíthető Győr (gyorsforgalmi útszakasz épül) és Veszprém irányából is

- 100%-os bejárás támogatás

- Cafeteria

- Jelenléti bónusz

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, válaszleveledben küldd el az aktuális angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Veszprém megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - pénzügy / számvitel

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]