Á L L Á S H I R D E T É S

MUNKAVÉDELMI TECHNIKUS_Mór
humán erőforrás/munkaügy

Megbízónk az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában a felső kategóriás gépkocsik rendszerében.
Termékeik felhasználásával elősegítik, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak. Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítják. A globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni.
Magyarországi gyáraik közül a több, mint 1000 fős új móri telephelyre a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Munkavédelmi technikus

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:
? Munkabiztonsági feladatok ellátása, felügyelete
? Munkabiztonsági belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
? Kockázatértékelések készítése és felülvizsgálata
? Balesetek vizsgálatában és a megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel

Elvárások:
? Középfokú műszaki végzettség
? Középfokú munkavédelmi szakképesítés (technikus szakképesítés)
? Minimum 2-3 éves iparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit Megbízónk nyújt:
? Versenyképes jövedelem
? Cafeteria juttatások
? Bejárási támogatás, vagy albérlet támogatása
? Bónusz: évente 2X
? Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben az aktuális magyar nyelvű szakmai önéletrajzát! Ezt követően telefonon fogom keresni a részletek miatt.

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
technikum - humán erőforrás / munkaügy