Á L L Á S H I R D E T É S

Elektromos karbantartó Mór

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő, több mint 500 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk több műszakos munkarendbe, szakmáját szerető műszaki munkatársat.

Elektromos karbantartó

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

- A tervszerű megelőző karbantartások végrehajtása,

- A rendkívüli karbantartások elvégzése, dokumentálása,

- A termelési műszakvezetők által jelzett hibák elhárítása,

- Műszaki fejlesztések végzése a termelési hatékonyság javítása érdekében,

- A technológiai folyamatot kiszolgáló eszközöknek a gépkönyvek, a működési/műszaki leírások és a karbantartási utasítások szerinti üzemeltetése,

Elvárások:

- Legalább középfokú műszaki végzettség

- Több éves villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat,

- Kiváló problémamegoldó készség,

- Folyamatos műszakrend vállalása

Előnyt jelent, de nem feltétel:

- Préselési, hegesztési, KTL festési technológia ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem+ műszakpótlék+juttatási csomag

- Kiváló fejlődési ? és karrier lehetőség

- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör

- Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet

- Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre a válasz-e-mailben az aktuális magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Mobil: 30/9638 202

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
technikum - műszaki