Á L L Á S H I R D E T É S

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ_Mór
ügyfélszolgálat/recepció

Multinacionális hátterű autóipari beszállító partnercégünk móri telephelyére jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Vevői kapcsolattartó csoportvezető

Munkavégzés helye: Mór

A következő feladatok várnak Önre
? A vevői kapcsolattartói csoport (6 fő) munkájának szervezése és irányítása
? Együttműködés a német ill. angol nyelvű központi kollégákkal az értékesítési folyamatok tekintetében
? Aktív részvétel az új termékek bevezetésében.
? Az osztály munkájának folyamatos felügyelete, valamint javító intézkedések bevezetése
? Kimutatások, beszámolók készítése és azok prezentálása.
? A társosztályokkal való szoros együttműködés segítése
? Az SAP-rendszerben a munkájával összefüggő adatok szükségszerű karbantartása

Ön az ideális jelölt, ha
? Felsőfokú végzettséggel és/vagy több éves hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezik
? Kiváló szervezési és vezetési ismeretei vannak
? Magabiztos német és angol nyelvtudása van
? SAP, vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete van

Amit kínálunk:
? Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
? Idegennyelv-használat a mindennapi munkavégzés során
? Fejlődési, képzési lehetőség
? Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el részünkre - a i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a magyar- és idegennyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel,

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu

Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
vezetői pozíció

Végzettségi elvárások:
főiskola - nincs

Nyelvi elvárások:
Angol és Német közép[ általános , szakmai ]