Á L L Á S H I R D E T É S

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK_Mór
minőségbiztosítás

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 1200 fős nagyvállalatának gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Vevői minőségügyi mérnök/ Garanciális elemző

Munkavégzés helye: Mór/Fejér megye

Feladatok:

? Vevői reklamációk kezelése,

? Vevői jóváhagyás megkérése

? A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során

? A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása

? A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete

? Felelősség a termékváltozások bevezetéséért

? Garanciális visszautasításokból származó termékek elemzése

? Vevői garanciális portálok kezelése

Elvárások:

? Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, minőségügyi mérnök)

? Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat

? Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

? Jó kommunikációs és szervező készség

? Csapatmunkára való képesség

? Határozott fellépés

Amit kínálunk:

? Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet

? Fiatalos, lendületes csapat

? Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag

? Munkába járás támogatása

? Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

Jelezd, ha más jellegű pozíciók érdekelnek, és ha nyílnak ilyenek, azonnal küldök ezekről tájékoztató e-mailt Neked!

Kérdés esetén keress bizalommal: 30/9638202

Üdvözlettel:

István

Vancsa István

ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep