Á L L Á S H I R D E T É S

FOLYAMATMÉRNÖK_Mezőlak
mérnöki tevékenység

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Mezőlakon lévő több mint 1000 fős nagyvállalatának gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

FOLYAMATMÉRNÖK

Munkavégzés helye: Mezőlak

Feladataid lesznek:

- Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása

- Aktív részvétel a folyamatok standardizálásában

- Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése

- A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása

- A lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok technikai elbírálása

- Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása

- Új gyártóberendezések üzembe helyezése és termelés részére átadása

- A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére (karbantartás, gépbeállítók, operátorok stb.), szükség szerint oktatások lebonyolítása

- Aktív kapcsolattartás más gyárak (cégcsoport) hasonló folyamatokért felelős munkatársaival

- Gyártógépek követelménylistáinak, specifikációinak összeállítása

- Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása

- Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

- Jó kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent:

- Automatizálási ismeret

- PLC ismeret (alap)

- Termelő üzemben szerzett szakmai tapasztalat

Amit szeretni fogsz bennünk:

- Egy teljes mértékben támogató, együttműködő és dinamikus csapat tagja leszel

- Szakmai fejlődés lehetősége

- Pápa közvetlen közelében található gyáregységünk, mely könnyen megközelíthető Győr (gyorsforgalmi útszakasz épül) és Veszprém irányából is

- 100%-os bejárás támogatás

- Cafeteria

- Jelenléti bónusz

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, válaszleveledben küldd el az aktuális angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

István

Vancsa István ügyvezető partner

Munkavégzés helye:
Veszprém megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]