Á L L Á S H I R D E T É S

VILLAMOS KARBANTARTÓ_Mór
gyártás/termelés/építőipar

Megbízónk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal ? globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében.

Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Fiat, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Villamos karbantartó

Feladatok:

- A technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök gépkönyvek, működési/műszaki leírások karbantartási utasítások szerinti üzemeltetése

- A termelési műszakvezetők által jelzett hibák elhárítása

- A tervszerű megelőző karbantartás végrehajtása

- A tervszerű és rendkívüli karbantartások elvégzése, dokumentálása

- Műszaki fejlesztéseket végzése a minőségi és termelési hatékonyság javítása érdekében

Elvárások:

- Minimum középfokú szakirányú végzettség

- Több éves, villamos karbantartás területén, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- Kiváló problémamegoldó készség, kreativitás, motiváció a fejlődésre

Előnyt jelent:

- Préselési, hegesztési, KTL festési technológia ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag

- Kiváló fejlődési ? és karrier lehetőség

- Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör

- Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet

- Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre - az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre - fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

További állásajánlatainkat megtekintheti az alábbi oldalon: http://www.jobmax.hu/Main.php?Modul=AllashirdeteseK&C=4

Üdvözlettel:

Vancsa István
Ügyvezető Partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep