Á L L Á S H I R D E T É S

SZOFTVERTESZTELŐ
IT/telekommunikáció
mérnöki tevékenység

Megbízónk több mint húsz éve a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, két éve egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja. Rendszereiket folyamatos fejlesztéssel tartják a legmagasabb technológiai szinten. Cégük jelentős szerepet tölt be rendszerintegrátori szinten is, ezért szinte minden modern technológiát alkalmaznak a rendszereikben.

A vállalat innovatív fejlesztői csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Szoftvertesztelő mérnök

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, 2-3 nap Home Office lehetőséggel

Szoftvertesztelőként napi tevékenységeid között tudhatod:

- Szoftverspecifikációk összeállítását, dokumentációk készítését

- Tesztesetek készítését, végrehajtását

- Manuális és automatizált tesztkörnyezet kialakításában való részvételt

- Hibabejelentések felülvizsgálatát és a hiba azonosítását

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben rendelkezel:

- Informatikai végzettséggel vagy informatikai tapasztalattal

- ISTQB ismerettel

- Legalább egy éves tesztelői tapasztalattal

- Jó kommunikációs készséggel

- Képességgel az önálló és szisztematikus munkavégzésre

- Közép szintű angol nyelvtudással

Ezen felül örülünk, ha van tapasztalatod:

- Tesztautomatizálásban

- Programozási gyakorlatban vagy van fejlesztői háttered

- Rendelkezel hálózati ismeretekkel

- Van SQL ismereted

Az elvégzett munkádat a következő módon honoráljuk:

- Versenyképes bérezést biztosítunk

- Cafeteria rendszerünkből választhatsz béren kívüli juttatásainkból

- Változatos feladatokkal és technológiákkal találkozhatsz

- Nemzetközi együttműködésre lesz lehetőséged multiprojekteknél

- Aktívan részt vehetsz termékeink továbbfejlesztésében

- Szakmai fejlődésedet előtérbe helyezve, oktatásokból és tréningekből választhatsz

- Könnyen megközelíthető, kellemes, innovatív munkakörnyezetben végezheted napi munkádat

Ha szeretne pályázni, legyen szíves, küldje el részemre, az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre a szakmai önéletrajzodat!

Vancsa István
Ügyvezető Partner
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye
Budapest

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]