Á L L Á S H I R D E T É S

Minőségügyi Mérnök_Mór
minőségbiztosítás
gyártás/termelés/építőipar

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk (Nemzetközi cégcsoport) közel 900 fős nagyvállalatának Móron lévő új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

Senior Minőségügyi mérnök

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
Termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése
Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása
Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása
A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
Műszaki változtatások nyomon követése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Minőségtudatos gondolkodás
Folyamatközpontú szemléletmód, hibafeltáró és probléma megoldó képesség
Határozott fellépés, precizitás
Minőségbiztosítási vagy folyamatmérnöki területen gyártásban szerzett tapasztalat
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Jó kommunikációs -és szervező készség
Csapatmunkára való képesség

Előny:

Vállalatirányítási rendszer ismerete
Német nyelvismeret

Amit Megbízónk nyújt:

Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
Összeszerelési -és különböző hegesztési technológiák alkalmazása
Eredményorientált fiatalos csapat, támogató közösség
Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
Színes, változatos munka
Munkába járás támogatása
Szakmai -és nyelvi fejlődés lehetősége

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Ezt követően telefonon fogom keresni: 30/9638202

Vancsa István
Ügyvezető Partner

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérem, küldd el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

i.vancsa@jobmax.hu

i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best.....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]