Á L L Á S H I R D E T É S

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK_Kecskemét
mérnöki tevékenység

Megbízónk nemzetközi autóipari cégcsoport magyarországi több mint 400 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

Hatékonyság és folyamatfejlesztés
Anyagellátás-tervezés
Összeszerelési idő meghatározása (MTM)
Gyártási megvalósíthatósági elemzés új termékekre
Új termékek és üzemek indítása (AutoCad)
Megvalósíthatósági elemzés új termékeken
Gyártási műveletek számítógépes szimulációinak elvégzése
A termék- és folyamat alternatívák költségelemzésének elvégzése
Folyamat specifikációk leírása és javaslattétel az ergonómiai fejlesztésekre vonatkozóan
Berendezés gyártására vonatkozó specifikációk meghatározása, javaslattétel a berendezések beszerzésére
Munkautasítások elkészítése és frissítése
Gyártási eszköztár szabványosítása és megvalósítása

Elvárások:

Mérnöki diploma
legalább 2 éves autóipari tapasztalat
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Audit tapasztalat

Amit Megbízónk ajánl:

Versenyképes bérezés
Vonzó juttatási csomag (Cafeteria, 13. havi bér, bejárás támogatás)
Nemzetközi cég, nagyvállalati kultúra
Képzési lehetőségek

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben a magyar nyelvű szakmai önéletrajzait!

i.vancsa@jobmax.hu

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:
angol társalgási[ általános , szakmai ]