Á L L Á S H I R D E T É S

VILLAMOS MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ ÉS ÁRAZÓ_Bp
gyártás/termelés/építőipar
mérnöki tevékenység

Megbízónk a biztonságtechnika, valamint az integrált épületfelügyeleti rendszerek, és az adatközpontok legmodernebb technológiai megoldásait kínálja partnereinek.

A 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsoport adatközponti és épületgépészeti projektjei erősáramú rendszereinek tervezésére keressük új kollégát az alábbi pozícióba:

Villamos Műszaki Előkészítő és Árazó

Munkavégzés helye: Budapest / országos, későbbi külföldi munkavégzés lehetőségével

Az új kollégánkra váró feladatok:

Ajánlatadási fázisban helyszíni bejárás, műszaki felmérés elvégzése
Villamos tender tervek átnézése, értelmezése, véleményezése
Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
Költségvetési kiírások árazása
Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal, szakmai partnerekkel

Az ideális pályázó

Van tapasztalata erősáram szakági műszaki előkészítésben és árazásban
Strukturált gondolkodású
Lendületesség, kitartás jellemzi
Önálló munkavégzésre képes
Ügyfélközpontú
Határozott fellépés
B kategóriás vezetői engedélye van

Amit előnyként értékelünk, de nem feltétel:

Adatközponti technológiák ismeretét
Felsőfokú, villamosmérnök végzettségű

Amit kínálni tudunk

- Komplex projektek

- Szakmai fejlődési lehetőség (nemzetközi oktatások, új rendszerek megismerésének lehetőség)

- Versenyképes bérezés+juttatások

- Családbarát munkahely

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Kérdés esetén készséggel állok rendelkezésére ( 30/9638202)

Munkavégzés helye:
Budapest

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki