Á L L Á S H I R D E T É S

KÖNYVELŐ_SzFVár
pénzügy/számvitel/biztosítás

Megbízónk több mint húsz éve a biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésében és gyártásában piacvezető vállalat, két éve egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja. Rendszereiket folyamatos fejlesztéssel tartják a legmagasabb technológiai szinten. Cégük jelentős szerepet tölt be rendszerintegrátori szinten is, ezért szinte minden modern technológiát alkalmaznak a rendszereikben.

A cég számviteli és adminisztrációs feladatainak ellátásához a pénzügyi csapatba az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

Könyvelő

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladatok:

Társaság teljes körű könyvelése
Üzemben tartási és üzemeltetési költségek számítása, megosztása
Adóbevallások, adatszolgáltatások, időszaki jelentések és beszámolók elkészítése
Aktív részvétel a rendszeres és eseti riportok készítésében
Egyeztetés kapcsolt vállalatokkal
Társosztályokkal való együttműködés

Szakmai követelmények:

2-3 év teljes körű könyvelésben szerzett (friss) szakmai tapasztalat
Naprakész jogszabályi ismeretek
Magabiztos, felhasználói szintű excel ismeret
Megbízható, önálló, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Rendszerszintű gondolkodás
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Mérlegképes könyvelői végzettség
Nagyvállalati kultúrában szerzett tapasztalat
MR.C program ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljes mértékben bejelentett bérezés
Széleskörű cafeteria rendszerünkből választható béren kívüli juttatások
Kiterjedt egészségbiztosítási csomag
Hosszú távú perspektíva egy nyereséges nagyvállalatnál
Szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
Továbbképzéseken, oktatásokon való részvétel biztosítása
Elegáns munkakörnyezet, családias munkahelyi légkör
Család-barát és kiszámítható munkaidő

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!

i.vancsa@jobmax.hu

Üdvözlettel:

István

Vancsa István ügyvezető partner

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
szakközépiskola - pénzügyi

Nyelvi elvárások:
angol közép[ általános , szakmai ]

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep