Á L L Á S H I R D E T É S

ÉPÍTÉSVEZETŐ_SzFVár
mérnöki tevékenység

Munkahelyén hosszú távra tervez és emellett szakmailag is tovább fejlődne?
Úgy érzi, hogy rendelkezik kellő építésvezetői tapasztalattal ipari létesítmények, lakóingatlanok építésében és szeretné tudását ebben gyarapítani?
Amennyiben igen, ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Megbízónk magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó cég folyamatosan bővülő székesfehérvári csapatába keres szakmailag rátermett és munkájában precíz munkatársat az alábbi pozícióba:
ÉPÍTÉSVEZETŐ
Főbb feladatok, munkák:
? Elnyert projektek teljes körű szakmai vezetése, a műszaki ütemterv folyamatos kontrolálása
? Munkaterületek rendszeres látogatása, helyszíni munkák irányítása
? Művezetők munkájának koordinálása és ellenőrzése
? Az alvállalkozók és saját állomány tevékenységének irányítása és ellenőrzése
? Rendszeres részvétel a kooperációkon
? Hatóságokkal és közművekkel történő egyeztetések
? Megrendelőkkel történő folyamatos kapcsolattartás
? Kitűzött határidők nyomon követése és betartatása
? Minőségi követelmények betartásának biztosítása, minőség ellenőrzése
? Munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
? Folyamatos kapcsolattartás és beszámolás a cégvezető felé
? Árajánlatok kérése, ajánlatadók versenyeztetése
? Kivitelezői szerződések előkészítése, véleményezése, a megkötés koordinálása,
? Tervek részletes megismerése és nyomon követése, tervhibák kiszűrése és jelzése, módosítási és, vagy ésszerűsítési javaslatok megtétele,
? Szakhatósági nyilatkozatok, engedélyek beszerzése
? Munkahelyi adminisztráció (építési napló, felmérési napló vezetése, szállítólevelek rendszerezése, stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:
? Építésvezetőként szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
? Építőmérnök végzettség
? Költségvetések készítésében jártasság, piaci árak ismerete
? Számítástechnikai ismeretek (főként Office programok, e-mail, e-napló),
? Dinamikus, jól kommunikáló személyiség, határozottság
? Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
? B kat. jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
? Felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV-ÉP),
? Műszaki ellenőri jogosultság

Szükséges nyelvtudás:
? Magyar - Anyanyelvi szint
? Előnyös, de nem feltétel: angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
? Munkavégzéshez szükséges cégautó, laptop és mobiltelefon
? Barátságos és fiatal csapat, változatos feladatok és fejlődési lehetőség várja az új munkatársat
? Kiemelkedő alapjuttatás és teljesítményalapú javadalmazás

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre ? az i.vancsa@jobmax.hu e-mail címre ? a fényképes szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202
i.vancsa@jobmax.hu http://www.jobmax.hu
Looking for the Best....

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Elvárások a pozicióhoz:
gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)

Végzettségi elvárások:
főiskola - műszaki

Nyelvi elvárások:

A-Credit 2000 Kft.
8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.
22 390 136
22-390-136
Kep